Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A lányomnak folyamatosan...

A lányomnak folyamatosan egyest ad a tanár matekból egyszerűen nem értem. Jó matek tanárhoz jár központi 25 pontos lett. Soha nem voltak ilyen rossz jegyei semmiből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Kérd ki a dolgozatát, hogy meg szeretnéd nézni, hogy mégis mi az ami nem megy neki. Kötelessége megőrizni, még a cetliket is.

Nekünk max annyi volt belőle, hogy sok tanár nem rendszerezte a javított dolgozatokat, így ha valaki hasonlót kért tőle (dolgozat kiadás, majd visszaszedés után) akkor elé rakott egy halom dolgozatot, hogy keresse ki, ha annyira kell. De megőrizni kötelessége. Ha kikéred láthatod, hogy mi a gond. A lányod ront-e el valamit, vagy a tanár igazságtalanul javit. Nekem is volt régen olyan egyes dolgozatom, hogy le volt húzva a jó eredmény, majd utána derült ki hogy négyes csak utál a tanár.

(Meg volt olyan is, hogy nem képlettel, hanem saját észrevételemmel számoltam, ami igaz volt a feladatra, de minden máshol rossz lett volna, de mivel levezettem sorról sorra, és jó volt az eredmény ezért kaptam rá full pontot)

2020. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. márc. 5. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Valóban, nézd meg a dolgozatait (bár nekünk minden dolgozatot odaadtak, hogy hazavigyük megmutatni). Sajnos tényleg van olyan tanár, aki nem azt nézi, mit tud a diák, hanem azt, hogy mit nem. Bár egyáltalán nem biztos, hogy a tanár gonosz, mert a 25 pontos központi elég gyenge.
2020. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Egy olyan tanar, aki nem tud valamit megtanitani, menjen utcasepronek, ne katedrara.

De a lanyodat is kellene megkerdezni, mi a problema.

2020. márc. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Első lépésként kérj időpontot a tanártól, és menj be udvariasan érdeklődni, hogy mégis mi a helyzet. Vidd magaddal a gyerek dolgozatait is ahogyan írják.
2020. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
#3 Nem, a 25 pontos matek központi elég jó, 15 pont a módusz. És itt nem arról van szó, hogy nem ötös, hanem a sok elégtelenről.
2020. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!