Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek be fogják zárni a...

Szerintetek be fogják zárni a középiskolákat is a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Az egyetemeket már bezáratták.Idén érettségizem és attól tartok,hogy ha bezárják az iskolákat akkor nem fogunk tudni normálisan felkészülni az érettségire,mivel távoktatás lesz,az nyilván nem olyan hatékony.Szerintetek lehet,hogy eltolják az érettségit?És akkor nyáron kell majd érettségiznünk?Ez esetben a felvételik is kitolódnak?Félek,hogy emiatt ki kéne hagynom egy évet és nem mehetnék idén egyetemre..😞

2020. márc. 11. 15:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell félned a felkészüléstől. Most jelentették be, ha bezárják az iskolákat nem lesz érettségi sem és mindenkinek évet kell ismételni! Nem vicc!
2020. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Miért kéne kihagynod emiatt egy évet? Ha bezárják az iskolákat, az nem csak téged érint, hanem az összes idén érettségizőt is, ők is ugyanolyan hátránnyal mennek érettségizni (ha ez hátrány).
2020. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mindenkit érint,de én attól félek inkább,hogy emiatt nem mehetek idén tovább tanulni,hanem csak jövőre,nem szeretnék elveszíteni egy évet.
2020. márc. 11. 16:01
 4/35 A kérdező kommentje:
*továbbtanulni
2020. márc. 11. 16:02
 5/35 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,kérlek belinkeled a forrást?
2020. márc. 11. 16:03
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Gulyás mondta a kormányinfón riporteri kérdésre! Nézd vissza!
2020. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem be fogják zárni a középiskolákat, rengeteg helyen már bezárták. Az online oktatás lehet, hogy jobb lesz, mint a sima, le fogsz tudni érettségizni.
2020. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem valószínű hogy bezárják a gimiket, egyrészt mert abból a korosztályból nincs túl sok fertőzés, másrészt pedig még mindig csak 13 fertőzőtt van az országban amiból 9 külföldi, ez azért el~g kicsi szám ahhoz hogy minden oktatási intézményt zárjanak, az egyetemek is csak azért zárnak mert rengetek a külföldi diák, így nagyobb a veszély is

És nem mellesleg a gimiseknek év ismétlést jósolnak az online tanítás az egyetemistáknak szól

2020. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
8-as vagyok azt kifelejtettem hogy kb 10 helyen dolgoznak egyszerre az ellenszeren mire odáig fajulna a dolog hogy gimit kéne zárni addig lesz ellenszer szóval ne parázd túl és koncentrálj az érettségire
2020. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Az évismétlés elég nagy kicseszés lenne egy egész évfolyammal.Márpedig valószínűleg növekedni fog a fertőzöttek száma,és elég esélyes,hogy bezárják a gimiket..De ha le tudunk így érettségizni akkor az évismétlésre nem kötekezhetnek minket,mivel elvégeztük az iskolát.

Én ismétlem a továbbtanulástól félek,hogy lehet,hogy emiatt nem fog most összejönni...

2020. márc. 11. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!