Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az ideiglenes felvételi...

Ha az ideiglenes felvételi jegyzék alapján bekerültem az iskolába, akkor lehetséges, hogy mégsem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Tehát beeshetnek elém még annyian, hogy én már ne kerülhessek be?

(ezt arra értem, hogy még lehet szakokat beírni)



2020. márc. 12. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Eléd már senki sem eshet be. Tehát ha befutó helyen vagy akkor tuti, higy felvesznek. Természetesen ha nyolcadik év vegén buksz akkor nem vesznek fel.
2020. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beírni még szakokat? Mi?


Idegleines felvételi jegyzékbe ha benne vagy, onnan már nem tudsz kiesni.

2020. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt, hogy beírni még szakokat, arra értettem, hogy ha bejelölsz egy iskolát, azon belül még valamikor válthatsz szakot. Legalábbis az iskola oldalán ez volt kiírva.

2020. márc. 12. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Téged kirakni már nem fognak. De iskolán belül mozgolódás lehet, de ez csak az iskolára tartozik, a te beiskolázásodat nem érinti, max lesz egy új plusz osztálytársad, de erről túl sokat te nem fogsz tudni.
2020. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!