Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon iskolazár lesz...

Magyarországon iskolazár lesz és távoktatásban digitálisan fogunk tanulni. Meddig lesz iskola zár? Ez a digitális oktatás hogy folyik?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 11:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

A telekom 16.-áig mindenkinek aktiválni fogja a 10gb netet erről smsben fognak értesíteni ez automatice nektek nem kell semmit tenni hozzá.


Szerintem ne úgy képzeljétek el a digitális oktatást, hogy mindenki letölt egy alkalmazást és majd videóchatelnek a tanárral.


Valszeg elküldik az anyagokat amiből tudsz otthon egyedül tanulni, meg feladatokat esetleg házidolgokatokra fognak jegyet adni majd.

2020. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Persze 😊én ezt értem ,de sokaknál akkoris gond lesz.

Meg én pl Vodafone os vagyok,nem T -com.Persze nagyon jo dolog tőlük ez a fajta segítség.

2020. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

10-es valaszoló vagyok.


Az tök jó, ha a T aktivál (állítólag) 10 giga netet, rendes tőlük, de egyrészt, sokan nem T-sek ebben az országban, másrészt meg 10 giga "lófütyire" se elég, ha mondjuk videó anyagokat kell lehuzni vele a netről...

2020. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Én is úgy tudom elképzelni, mint a 11-es. Emailben küldik el, hogy a tankönyv ès munkafüzet hányadik oldalát kell feldolgozni. Esetleg plusz írásos magyarázatokat gyártanak korosztálynak megfelelően. Jegyet házi dolgozatra adnak. Új tananyagnál el tudom képzelni, hogy a tanár rövid videót készít pl. matekból mondja a megoldás menetét, miközben egy papíron vagy táblán oldja a feladatot. Bátrabbak skype-on is próbálkoznak biztosan. De én is kíváncsian várom. Pl. az alsósoknak, első-második osztályban hogy tanítják az írást-olvasást,mikor még elèg zökkenősen megy. Vagy az új számkört. Egyéni fejlesztések hogy lesznek?
2020. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a kicsiknek akik a betűket meg a számokat tanulják nekik nyilván való otthon a szülővel kell ezt csinálni vagy esetleg nagyobb testvérrel. Mondjuk annyit anyuka is megtud otthon tanítani, hogy megfogja a kicsike kezét a gyereknek és leír pl egy a -betűt azt a gyermek kezét fogva átírja, hogy ráérezzen és a gyermek gyakorolja hogy kell egyedül is leírni. Ehhez nem kell különösebb tanári diploma mert nyilván nekik vannak ilyen könyvek amibe ezek vannak és ezeket gyakorolni tudják. Ehhez igazából csak idő kell ami ha dolgozik a szülő igen akkor nem biztos, hogy marad ideje de most muszáj lesz erre is időt szorítani, hogy ne maradjon le.


De szerintem a kicsiknek csak azt fog kelleni otthon gyakorolniuk amiket eddig is vettek.

2020. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nincs nete:

T 10 gb netet ad mindenkinek.

Telenor 100-at.

Vodafone-t sajnos nem tudom.

2020. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!