Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A távoktatást hogyan kell...

A távoktatást hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most h bezártak a sulik a korona vírus miatt,távoktatás lesz.

Hogyan kell ezt elképzelni? Leadnak emailbe egy anyagot, vagy tényleg online élőbe részt kell venni? (érettségi)

Miként képzeljem el az egészet?

Előre köszi. :D



2020. márc. 14. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm sulijába felrakják facebook csoportba és otthon lehet belőle tanulni. Számonkérés házidolgozat formájában. Online élő videostreamet nem fognak csinálni.


Érettségi szerintem, hangsúlyozom szerintem úgy lesz hogy bemehettek, csak mégjobban fel lesztek darabolva. Pl nekünk anno szóbali úgy volt hogy 2 óránként jöttek-mentek ketten, így senkinek nem kellett egész nap bent maradnia. Írásbelinél meg valszeg több terembe szétültetnek, úgysem lesz az érettségizőkön kívül bent más --> fél iskola üres lesz. SZERINTEM :D

2020. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Mért zárod ki az online videostreamet első?

Van olyan egyetem, ahol pénteken már tartottak egy próba órát online.

2020. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2


"Tesóm sulijába" tehát nem személyes véleményt írtam, hanem ami a tesóm sulijában lesz, amit eddig kaptak információ a tanárjaitól. Más suli nyilván csinálhatja, csinálni is fogja valszeg pár.

2020. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy e-mailben érkezik, lehet, hogy levélben, lehet, hogy Facebookon, lehet, hogy máshogy.

Lehet beleszólásod abba, hogy hogy kapod a tananyagot. Kérdezd meg a tanáraidat, hogy mik a terveik, és hogy milyen technikai lehetőségeid vannak.

2020. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek,mentek a zöldkezek. :)
2020. márc. 15. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat tudok elképzelni, hogy asszem abba a Kréta-rendszerben is lehet tananyagokat megosztani, vagy akár fészen, és akkor oda minden hétre mondjuk készülnek a tanárok valami diasorral, meg még hozzákapcsolódóan valami kérdéssorral, vagy fogalmazási feladattal.

Matekból abból talán linkeket küld a tanár, hogy hol tudnak utánaolvasni az adott témának, és akkor ha van még kérdés, akkor biztosan válaszol. Ha mondjuk nemtom pl a tankönyvben nincsen mondjuk olyan részletesen leírva esetleg; vagy nem tudom; lehet, hogy pl valakinek mondjuk más megfogalmazásban egyértelműbb lenne. (én ezeket nem tudom.)

2020. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
*ja tényleg, van egy ilyen ajánlás is. erre én is kíváncsi vagyok, bár nemigazán érint, de majd ránézek.
2020. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ahaa koszi, en is olvastam ilyesmit h a kretaba lesznek a dolgok +emailbe is kuldik a dolgokat. Tehat akkor dolgozat iras ilyenek nem is lesznek?
2020. márc. 15. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Valamilyen formában biztos lesz számonkérés, de dolgozat írásként tuti nem üzemelne. Kinézik könyvből, netről és még a hülye is 5öst kapna. Nekem egy alsós gyerekem van, nagyon kiváncsi vagyok hogy rájuk vonatkozóan hogy fogják megoldani ezt.
2020. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!