Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben a Kossuth III...

Debrecenben a Kossuth III kollégiumban a 2x2 ágyat hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Ez két darab kétágyas szoba egy közös előtérrel vagy 4 ágyas csak valamiért így nevezik?

2019. jan. 20. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

2 ember van egy szobában, de a szobában csak ágyak, asztalok, polcok, szekrények találhatóak. És 2 szobához tartozik egy közös előtér, ott van a hűtőszekrény, fogas, tükör, fürdőszoba, wc. Tehát lényegében belépsz mondjuk a 220as szobába, akkor ott van egyből egy kis előtér és abból nyílik a 220/A és 220/B szoba (2x2 fős tehát).

De amúgy nem sok 2X2 fős szoba van abban a koliban (csak a sarokszobák), inkább 3X3 fős szobákba szoktak kerülni az emberek.

2019. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
2X3 fős
2019. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hármas koliban úgynnevezett blokkok vannak. Két külön szoba, de egy zuhanyzót használtok, egy mosdót,, van egy kis tér a szobák előtt és az is áthallatszik, ha a másik szobában beszélgetnek. Állandóan megy a járkálás. Bár ez az egész kolira igaz, de a hármasra végképp. Én még 2x2 ágyas szobát nem láttam, de lehet akad az is. A nagy része 2x3 vagy 1x3 + 1x2. Maximum hárman lehettek egy szobában, ha szerencséd van, csak egy szobatársat kapsz, bár szerintem az is sok :''D.
2019. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!