Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme a hétfőtől kezdődő...

Mi értelme a hétfőtől kezdődő digitális oktatásnak ha nyáron suliba kellesz járni?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy majd figyeljem meg, hogy ott fogunk egész nyáron poshadni a tanterembe. Ez közel sem azt jelenti, hogy ki lesz váltva az iskola attól, hogy távoktatás lesz. Kérdem én, akkor minek kell ezzel a digitális szrokkal vacakolni ha nyáron úgyis újra tanuljuk az egészet?

2020. márc. 14. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem velem egyidős tinédzserek véleménye volt ez, hanem idősebb, középkorú emberek mondták, hogy ez lesz.
2020. márc. 14. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Még semmi sem biztos. De valószínűleg azért akarják így megoldani (úgy-ahogy), hogy ne kelljen évet ismételni és „bentrohadni az iskolában” nyáron.

Az is előfordulhat, hogy a jövő tanév egészében távoktatással lesz megoldva. Inkább azért fájjon a fejed, hogy nyáron még a játszótérre sem tudsz majd lemenni, mert annyira elszabadul a vírus, hogy még kijárási tilalmat is elrendelnek.

2020. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont az az értelme, hogy elkerüljék a nyári iskolát, mivel az inkább napközis tábor lenne, mint rendes iskoláztatás.
2020. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Akkor csak nem én vagyok a félre informálódott :D

Akkor kellett volna tanévet ismételni/nyáron bepótolni ha tanítás nélküli szünetet rendeltek volna el...

2020. márc. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!