Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme lecserélni VGA...

Van értelme lecserélni VGA kábelt DVI kábelre?

Figyelt kérdés
Adott egy pc, a videókarin van DVI meg HDMI a HDMI-be a TV van kötve a minitor meg átalakítóval vga kábellel a dvi-be mert nem volt dvi kábelem sokáig, de most a haver adott egy vadiújat, járt neki valamihez soha nem is használta ki se bontotta.... bár ez most lényegtelen. Szóval én tükrözve használom, a tv az elsődleges. Van értelme lecserélni a kábelt lesz valami különbség, tudom a vga csak analóg a dvi digitális de igazából nem tudom mitől jobb a digitális szép a kép most is olyan mint amikor nem volt még a tv és hdmi-vel volt bekötve. van különbség és ha igen akkor mi az?

2015. nov. 7. 10:47
 1/6 Trevor. ***** válasza:

Milyen felbontású a monitorod?

Amúgy érdemes lecserélni a D-Sub-ot DVI-D-re.

2015. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Igen van értelme, főleg hogy neked ez semmibe nem kerül.

Egyébként bizonyos felbontásig a VGA is jó képet ad.

2015. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dvi-vel nagyobb felbontáson (1280*720 felett) érezhetően szebb képet ad egy dvi vagy hdmi a sima d-subbal ellentétben. Ha neked nem kerül semmibe akkor simán cseréld.
2015. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Full HD-ra van állítva.

LG 23,8" 24EA53VQ-P LED IPS ez a monitorom

2015. nov. 7. 10:53
 5/6 A kérdező kommentje:
ok cserélem köszi a válaszokat
2015. nov. 7. 10:55
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
Az már elég jó minőségű monitor ahhoz, hogy látszódjon különbség.
2015. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!