Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent László Gimnáziumba...

A Szent László Gimnáziumba hány fősek lesznek a 2020/2021-es osztályok? Illetve van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

Az első kérdésemre sajnos sehol nem írják a választ.

Biosz-kémián és humánon 61. Vagyok, emelt angolon pedig 68.

Előre is köszi a válaszokat!



2020. márc. 17. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
A tanárok azt sem tudják, hogy holnap mi lesz, a számhuszárok, meg már azon gondolkoznak, hogy lesz-e következő tanév? Lehet, hogy nem is lesz, hanem évismétlés mindenkinek. Vagy éppen osztályozó vizsga augusztusban! az osztályozón átmennél? Arra is jó jegyet kapnál? Felfogni nem tudom, hogy mennyien rugóznak a számokon, mikor az egész oktatás homályos, azt sem lehet tudni, mi lesz egy nap, vagy egy hónap múlva!
2020. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kikeresheted a sulit, az osztályokat: a létszámokat is, és azt is, hogy az utóbbi 2 évben hányadikok voltak az utolsó bejutók.

2020. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló mielőtt fontoskodnál, jó lenne, ha tisztában lennél a dolgokkal.:,D Jelenleg online oktatás folyik. A mostani helyzet alapján nem fog kelleni évet ismételni, ha osztályozót kéne tenni, állok elébe, nekem nem akadály:)

És persze, homályos jelenleg az oktatási rendszer, de nem látom, hogy mi baj azzal, ha egy diák érdeklődik valami olyannal kapcsolatban, ami szintén homályos.:) Tudod, van, aki erre komolyan készült. Lehet te nem voltál ezen emberek egyike, bár nem szeretnélek beskatulyázni..:)


2. Válaszoló Köszi:)

2020. márc. 17. 10:57
 4/5 Ráhel Ingrid válasza:
5%
Amennyiben arra a Szent Johanna Gimire gondolsz, amiről Leiner Laura könyve szól az kitaláció. Tudtommal (nem biztos) Magyarországon nincs Szént Johanna Gimnázium.
2020. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző évek statisztikái alapján van esély rá

,hogy bekerülsz. A biosz-kémián elég necces, az angolon kicsit magasabb szokott lenni az utolsó felett ideiglenes rangsororon lévő száma, szóval oda több az esély. A humán ugye idén indul először, de szerintem ott kicsit magasabbak lesznek a rangsor számok, bár ezt nem lehet tudni. Szerintem ott szinte tuti, hogy bent vagy. Én is jelentkeztem a Lászlóba. Sok sikert Neked, majd írd meg, hogy mi lett! :-)

2020. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!