Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani olyan egyetem...

Tudnátok mondani olyan egyetemeket ahol gyermekpszichológusnak lehet tanulni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A felvin keress már rá a pszichógia szóra a szakkeresőben!
2020. márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ELTE, KRE, PPKE, SZTE, DE, PTE. Pszichológia alapszak, majd gyermekpszichológia szakirány.
2020. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Mire elvégzed, a pszichológusok kora lejár. Az már most nyitott akta, hogy a dopamin 50, a szerotonin 90 %-át a bélbakériumok (feltehetően a Dialister, valamint a Coprochoccus törzsek) állítják elő. Legalábbis a depressziósok bélflórájából (bár szerintem bélfaunáról szerencsésebb lenne beszélni) ez a két törzs hiányzik. Jószerivel minden mentális "betegségnek" a felborult bélflóra az okozója. Remélhetőleg mielőbb bekerül a köztudatba, és nem takargatják ezt is 40 évig, mint ahogy szokás.
2020. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Muszaki egyetem, kozgaz stb............
2020. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lcadam válasza:

ELTE Bölcsészettudományi Kar, Pszichológia szak

Budapest, Kazinczy u. 23-27

2020. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!