Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jövőrr nem kerülök be a...

Ha jövőrr nem kerülök be a kollégiumba, ti mit tennétek a helyemben? Maradnátok otthon a szülői házban, vagy albérletre megpróbálnátok félrerakni?

Figyelt kérdés
Régóta várom a lehetőséget hogy kirepülhessek a családi a fészekből. A koli egy kitűnő lehetőség lenne. (nyilván nem most, tekintettel a járványra) Mellette dolgoznék heti max két napot hogy legyen egy kis költőpénzem. Ha nem jön össze gondolkodom az albérleten is, ami nyilván drágább. Szerintetek megérni, vagy várjak még egy félévet?

2020. márc. 22. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a szüleiddel normális a kapcsolatod, akkor egyértelműen várjál még. Tegyél félre, mérlegeld a lehetőségeidet. Egy albérlet ma egyedül nagyon drága - bár nem ismerem az anyagi körülményeidet, de egy átlag magyar diáknak a havi 100-120 ezer forint+rezsi megfizethetetlen. Ha többen veszitek ki, onnantól rá vagy utalva másokra is, ha valami történik, akkor adott esetben miattuk szorulsz te is. (károkozás).
2020. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg magánkoli? Bár az se olcsó sajnos. Én is ott laktam, kevesen voltunk. Nem volt rossz.

Vagy egy szoba? Sokan adnak ki szobákat.

De ha jó a kapcsolatod a szüleiddel és megoldható a bejárás akkor én otthon maradnék.

2020. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!