Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti találkoztok a barátaitokkal...

Ti találkoztok a barátaitokkal vagy most, hogy bezártak az egyetemek és haza kellett menni hónapokig otthon maradtok?

Figyelt kérdés
Hazaküldtek minket a kollégiumból, több, mint 100km-re lakom Budapesttől ahol a barátaim közül elég sokan laknak, plusz vannak olyanok is akik az ország másik végében. Ti mit fogtok csinálni így akár hónapokig is. Vonatra szálltok és néha találkoztotk is vagy csak messengeren beszéltek, vagy mi lesz?

2020. márc. 14. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Az egész intézkedés lényege, hogy akinek nem muszáj munka miatt, az ne utazgasson fel-alá.

Tényleg olyan nehéz ezt megérteni? Nem a nyári szünet kezdődött el, hanem járványügyi vészhelyzet van.

2020. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Számomra természetes, hogy ez nem "vakáció". Nehéz vizsgáim lesznek, úgy tekintem, hogy most egy sokkal hosszabb, de naponként nem olyan kimerítő vizsgaidőszakom van. Közben TDK-t is írok. Nem megyek itthonról, csak idős rokonokat + a családot ellátni mindennel, ami kell. Én szeretek itthon lenni, nekem nem probléma.
2020. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Én ezt nem értettem már alapból sem ,oké az egyetemet zárjuk be.

De ahol egy légtérben egy gyárban van 200 fiatal azok menjenek azoknak mindegy?!! Csak mert ők nem egyetemisták hanem dolgozók ?!!

2020. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Mivel a külföldiek betegedtek meg először, és az egyetemeken nagyon sok a külföldi hallgató, ezért először az egyetemeket zárták be. Egy gyárban ez nem jellemző. De "nyugi", odáig is el fogunk jutni nagyon gyorsan, ha már egymást fertőzgetjük.
2020. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Jah csak addigra már mindegy lesz..

Kivételezés még ilyen téren is megy.

Jah fura de a gyár éppen kínai tulajdonosú....mégsem zárták be

2020. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Messenger, és addig ápolom a kapcsolatot az otthoni barátaimmal akikre eddig kevesebb idő jutott
2020. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Itthon maradok, addig majd koncentrálok a tanulásra, talán több szabadidőm is lesz magamra. Ahogy előttem is mondták, ez nem nyári szünet, hanem vészhelyzet, ha segíteni akarsz, akkor otthon maradsz. Hihetetlen hogy mennyire felelőtlen mindenki, sajnos sok helyen látom, hogy inkább vakáció hatása van az intézkedéseknek. Maradjon mindenki otthon, vigyázzunk egymásra és vegyétek komolyan, légyszi.
2020. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Talán azért nem veszik komolyan mert nem egységes ,kivételező.

tanárok óvónők otthon..de aki pechére pont boltban dolgozik az menjen ugyanúgy amíg bele nem szakad?

Munka közben nem kapom el? Vagy aki a gyárban dolgozik.


Ezért nincs meg a félelem sokakban...

2020. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátom budapesti, én vidéki. A barátnőim pestiek. A családom miatt hazajöttem és próbálom tanulással elfoglalni magam. Főleg azért nehéz, mert eddig nap mint nap bejártam, most meg csak sportolni mozdulok ki. De le fog csengeni a járvány, és minden vissza fog állni a régi kerékvágásba, engem ez motivál, hogy tegyem a dolgom és ne essek depresszióba.
2020. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincsenek barátaim ✌🏻
2020. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!