Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket terrorizáltak a...

Titeket terrorizáltak a szüleid az egyetemi jegyek miatt? Vagy tudtak róla?

Figyelt kérdés
Az egészet ők találták és kényszerítettek rám, hogy utána csak "hajtani" kell.
2020. márc. 30. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem, mert felnőttem és kikértem magamnak, ha belebeszéltek az életembe. Munkát kerestem és elköltöztem 19 évesen és vállaltam a felelősséget az életemért. Ha 2.5 éve a Gyakorin nyávognék ilyeneken, akkor én is pofon vágnám saját magam.
2020. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Már az általános iskolában is megkértek, írjam alá magamnak az ellenőrzőmet, nem akarnak ilyesmivel vacakolni. Mivel magamnak tanulok, nem nekik. Úgy is volt. Diplomás lettem anélkül, hogy belenézegettek volna a tanulásomba.
2020. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Basszus, nem hiszem el, megint itt vagy, véget ért a kitiltásod?
2020. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is kikérem magam, de nem használ... Előtte kitűnő voltam, de egyetemen durvult el nagyon... Nem hogy nem szólnak bele, hanem az a legfontosabb.


Amúgy korábban is enapló volt, minden reggel hatkor azzal kezdte, hogy megnézte, ha nem tetszett neki, rám uszította apámat és megvertek. Meg hova mentem volna hajléktalanszállóra, senki rokonom nem volt....


De általánosban is az ment, hogy 92 miért nem száz, négyesért nem mertem hazamenni, versenyen is csakis elsőnek kell lenni...


Attól, hogy nektek jófej szüleitek vannak, nem vagyok egyedül ezzel sajnos...

2020. márc. 31. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy MOST?
2020. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos rengeteg ilyen frusztrált szülő van, akik semmire nem vitték az életben, és a gyereküket terrorizálják ilyen hülyeségek miatt. Aztán majd csodálkoznak, ha a halálos ágyuk mellett nem lesz senki :)
2020. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem tiltottak ki végleg?
2020. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!