Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Deák Ferenc Gimnázium...

Angel369 kérdése:

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium angol Nyek, vélemények? 2020

Figyelt kérdés
71.vagyok 158 ponttal,így valószínűleg bekerül,de sok olyat hallottam,hogy már bárkit felvesznek oda,csak be ne zárassák,viszont mostanában olyat is,hogy nőtt a színvonal,mi a véleményetek róla? Az angolt jól meg tanítják?

2020. ápr. 4. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony a színvonal,lényegében bárki bekerülhet. De igazából pont az ilyen gimik jók, mert itt nincs pózerkedés, meg felesleges hajtás és ugyanazt az érettségit írod majd, mint a hajtós majmok az elit gimiben,tehát semmivel sem lesznek előrébb, sőt az új tanterv szerint pont ugyanazt fogod tanulni, mint az elit gimikben!
2020. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem van egy osztálytársam, aki egy hónapig járt oda nyek-re, mert az első héten megismerte a diákokat, tanárokat, és nem volt éppen jó az a bizonyos színvonal, ezért átiratkozott hozzánk, ami miatt az összes jegye rossz lett, mert minden órán feleltették a következő heti anyagból, és ez főleg angolnál volt így, hogy nehogy átvegyék, mert látszik, hogy rossz tanuló. Most nálunk 5-ös szinte mindenből.
2020. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom hogy bárki bekerülne. Ha nem akarsz hajtani tokeletes. De sztm talasz jobb sulit is. Mostanaban elegge csokken a szinvonal, a suli allapota sem vmi jo, de ha ez az első helyen allo suli, örömmel menj:) Eredetileg en is ide akartam menni nemetesre(17. vagyok) de mashova is felvettek, és nem bantam meg hogy nem ezt valasztottam. Osszessegeben semmi extra, az sem baj ha mashova mesz,mert nem hinnem hogy akarmit is kihagysz:/
2020. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A DNG-be mennék,ott 87.vagyok 157 ponttal,nagyon szeretnék bekerülni,de..nem tudom,szerintem túl a végén vagyok,ezért van a Deák.Bár amikor választottuk az iskolákat,sokkal másabbakat kellett volna beírjunk,mert 3-ba be se hívtak,így lett ez a kettő.Vagyis a Deák volt eredetileg utolsó helyen,mostmeg 2.-ként..
2020. ápr. 5. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Dng haladó vagy kezdő?
2020. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hulyeseget kerdeztem, gondolom kezdo:) egyébként nekem is a DNG a cél:) szintén kezdő, szerencsére én 39. vagyok, és nekem is második a Deák:)
2020. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sziasztok, en benne vagyok median az elso 32ben (annyit vesznek fel) es ezt jeloltem masodiknak szval lehet h evfolyamtarsak leszunk:)
2020. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! És mit jeloltel elsonek?
2020. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen kezdő. :) Én is sokkal jobban meg lennék nyugodva ha mondjuk úgy egy 50-el előrébb lennék.

:D

2020. ápr. 7. 07:06
 10/12 anonim válasza:
8-as, írtam privátban!
2020. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!