Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélyem bejutni a...

1lost_in_the_space1 kérdése:

Mennyi az esélyem bejutni a deák ferenc gimibe szegeden a speciális angol tagozatra?

Figyelt kérdés
Összesen 142 pontom van, és nagyon szeretnék bejutni.. esetleg aki oda jár, hány ponttal vették fel őt? Van esélyem? Kérlek segítsetek!

#angol #Szeged #Deák ferenc suli
2019. febr. 26. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találod még a képzés kategóriát sem, akkor sajnos nem sok.
2019. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel nem segítettél. Valaki értelmes, aki esetleg letudná írni milyen pontszámmal vették fel? Tényleg jól jönne. Köszönöm.
2019. febr. 27. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:

De segítettem, mert a helyére került.

Az már pech, hogy még nincs válasz.

Viszont, ha nem ismered a "letudni" szó jelentését SEM, akkor... na mindegy: menj oda, ha felvesznek, de ezt általános iskolában illik már megtanulni.

2019. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az hogy elgépeltem valamit, téged miért bánt? Te nem szoktál?
2019. febr. 28. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:

De mindenhol és mindig?

A kérdésedben is 5 hiba van.

Engem zavarna, mert így hanyagnak és nyeglének tűnik az ember... akinek aztán nem segítenek szívesen.

Amúgy, mielőtt feladod, te nem szoktad elolvasni, amit írsz?

2019. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, kedves kérdező. Csak egy átlagos Deákos diákkal volt itt dolgod. Sokmindent elárul az iskoláról, szerintem egy ilyen virágszál javában el is tudja venni az ember kedvét az egésztől. :'D

Én is megjelöltem, de szerencsére nem vettek fel, aminek így utólag baromira tudok örülni. Érdeklődj a suliról pár embernél, aki oda jár/járt. Nem sok jót fogsz hallani. Tele van ilyen sznobokkal.

2019. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatos, te innen jöttél?

[link]

Miért akar gimnáziumba menni az, aki utálja a helyesírást?

2019. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!