Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudom, lerágott csont a...

Tudom, lerágott csont a kérdés, de nem láttam ilyen kérdést csak egyet, még március elején. Szóval most, így április elején megkérdezném: Szerintetek meg lesz tartva a középiskolai ballagás? Vagy ha nem május elején, akkor júniusban? Esetleg?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán aug. végén. De ezt minden iskola maga fogja eldönteni, ez nem hivatalos program, mint az érettségi.
2020. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
El tudnám képzelni azt a verziót, hogy a járvány elmúltával augusztusban megtartanák a ballagást mondjuk a tanévnyítóval összekötve. Bár van akinek ez nyűg és van akinek ez egy szép emlék maradna.
2020. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem lesz ballagás.

Szerinted augusztusban a végzősök visszamennének ?

Biztos nem.

2020. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!