Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz érettségi, valós ez?

Lesz érettségi, valós ez?

Figyelt kérdés

[link]

Én ma kaptam a hírt,tanárom írt,hogy lesz, időpontot héten mondják


2020. ápr. 6. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt hivatalos bejelentés, úgyhogy én a helyedben nem terjeszteném, mert könnyen lehet, hogy kacsa/változni fog.
2020. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak azt írja, hogy lesz. Azt nem, hogy mikor.
2020. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is azt írtam,hogy lesz, időpontot nem..
2020. ápr. 6. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Értem én. Lenni biztos, hogy lesz. Lehet, hogy jövőre, de olyan vsz. nem lesz, hogy egy egész évfolyam nem érettségizik le.
2020. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Eddig is egyértelmű volt, hogy lesz érettségi. 1 évvel meg nem tolják el, mert akkor már egy következő évfolyam vizsgázik.
2020. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
az szerintem is nyilvánvaló volt, hogy az oktatási rendszerünk nem engedheti meg magának az érettségi vizsgák eltörlését (és helyette az osztályzatokkal/négy éves átlaggal való számolást), csak reménykedjünk abban, hogy a kiírás nem arra vonatkozik, hogy időben, május 4-el kezdődőleg tartsák meg...
2020. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
vonatkozhat az éppen június, júliusra is. Nem az szerepel, hogy "nem lesz elhalasztva", csak az, hogy "meg lesz tartva". Szövegértés! :)
2020. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

ez benne a rejtély :))

az a kérdés inkább, mit takar a "biztonságot feltételek"

nekem elég nevetségesnek tűnik az a megoldás, miszerint padokat távol rakva, egy osztályba kevés diákot ültetve lerendezzék... ennyi erővel akkor csinálják normálisan, minek a látszat...

2020. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!