Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem lesz meg egy 3 kredites...

Ha nem lesz meg egy 3 kredites kötelező tárgyam amiből nem indul vizsgakurzus akkor mi a teendő? Egyszer elment a netem és nem tudtam órán lenni, ez miatt a megengedett 3 hiányzásból 4 lett és valszeg nem kapok aláírást.

Figyelt kérdés
vizsgakurzus,kötelező,tárgy,hiányzás,egyetem,aláírás

2020. ápr. 7. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kötelező tárgyakat meg kell hirdetni a következő félévek valamelyikén és akkor újra fel kell venni.
2020. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írsz a tanárnak, hogy szeretnél vizsgakurzust. Amúgy most rengeteg változtatás történt a hiányzásokkal kapcsolatban, először mindenféleképpen nézd meg az egyetemed milyen közleményeket adott ki a változtatásokkal kapcsolatban. Mert nálunk pl. kiválthatóvá tették a hiányzást beadandókkal.
2020. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most látom mennyire pipogyán fogalmaztam meg a választ, remélem, érthető azért. :)
2020. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De benne van a syllabusban,hogy vizsgakurzus nem indult most. Pár emberért biztos nem indítanak ősszel sem,plusz nem lenne aláírásom sem ezáltal ha lenne is vizsgakurzus nem vehetném fel.
2020. ápr. 7. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a hiányzásról semmi infót nem adtak ki.
2020. ápr. 7. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenekelőtt beszélnék a tanárral, hogy hogyan tudod pótolni az órát ebben az esetben. Szerintem ő is beláthatja ha tényleg önhibádon kívül nem tudtál ott lenni.
2020. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom.
2020. ápr. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!