Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állami OKJ-s képzésen a tanár...

Állami OKJ-s képzésen a tanár a diákjainak tarthat plussz különórát pénzért? Jogilag megengedett?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Kötelező részt venni a plusz órákon??
2019. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kötelező, de én úgy tudom, hogy saját diák nem is mehetne.
2019. febr. 20. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tarthatna? A gimiben is soknak a tanárok magánba órát tartania saját diákjaiknak
2019. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tarthat. Csak nem lehet kötelező.
2019. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jártam állami OKJ-s képzésre, aminek része volt a nyelvtanulás. A tanárunk emellett tartott csoportos magánórákat, amin nyelvvizsgára készített fel bennünket. Mivel megvolt hozzá a szükséges végzettsége, és leszámlázta ezek az órákat, úgy gondolom, jogilag semmi kifogásolható nincs ebben.
2019. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Milyen Büdös undorító paraszt tanár az aki külön órában pénzért oktat? Mi ez délelőtti tanórákon vicceket mesélünk , aki meg átszeretne menni érettségin vagy okj-n az mehet délutáni órákban a tanárhoz pénz ellenében oktatást igénybe venni?
2019. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
meg azok se jobbak akik ezt elnézik birka emberek...
2019. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Milyen Büdös undorító paraszt tanár az aki külön órában pénzért oktat?"


Mert te szabadidődben ingyen betonozol?

2019. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem külön órákban kellene átadni a tudást. Értem én, hogy rosszul keresnek a tanárok , de akkor jó ötlet menjen betonozni hétvégente ne egy szerencsétlen gyereket akarjon már lehúzni... Az oké ha pl valakinek nem szerepel tanórái között pl programozás, de szeretné elsajátítani és keres egy tanárt természetes hogy pénzért oktatja. De ha szerepel akkor ne kelljen már szerencsétlen gyereknek délután ugyan ahhoz a tanárhoz vagy az iskolán belül egy másikhoz fordulnia hogy pénzért korrepetálja hogy ne bukjon meg. Aki szerint ez rendben van az k*etén. És remélem még a bőrt is lehúzza róla a tanár ha ennyire h*lye hogy hagyja.
2019. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!