Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem érettségizhetek, ha van...

Nem érettségizhetek, ha van érettségi bizonyítványom, de most érettségiznék emelt szinten olyan tárgyból, amiből nincs érettségim?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Javaslatuk szerint az előrehozott, valamint az érettségi bizonyítvány megszerzése előtti szintemelő vizsgákat törölni kell, ez 30 000 jelentkezést érintene, így legfeljebb 73 000 érettségiző maradna.


Nem vitatkozom tovább, de hülyeséget írsz. Majd jövő szerdán kiderül :)

2020. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Pont most linkelted be amit mondtam. Én se vitatkozok.
2020. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek emeld ki azt a részt ahol azt írják amit te is! Én kimásoltam az idézetet, ott van benne hogy érettségi BIZONYÍTVÁNY. A kék kis könyv, amiben az összes érettségi eredményed benne van. Aki előrehozottat tesz, annak ilyenje nincsen! Persze a végzősöknek sincsen még, de aki felvételizik, azoknak szükségük van az emeltre hiszen már minden szakra bemeneti követelmény, ők megírhatják
2020. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De, érettségizhetsz (gondolom, a felvételihez kell).
2020. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!