Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » És az Államvizsgákkal mi lesz?

És az Államvizsgákkal mi lesz?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy az érettségi elmarad a szóbeli, na de ezt államvizsgánál, ahol alapból szóbelis + szakdolgozat védés van, ráadásul arra az időpontokra mondják a "tetőzést", na ott mi lesz?


Plusz még mi van a szóbeli vizsgákkal?


2020. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Látom előttem is leírták, de így legalább hátha 2 embernek elhiszed.


Figyelj, az egész járvány egy nem normális dolog. Mindjárt diplomás ember vagy, gondolkodj ehhez méltóan is. Ebből a helyzetből ennyit lehet most kihozni. Nem az egyetem akarta így, hidd el.

2020. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
A szakdoga 15 kredit itt...
2020. ápr. 9. 15:19
 13/33 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem. De oldják meg normálisan.
2020. ápr. 9. 15:20
 14/33 anonim ***** válasza:
A szakdolgozat nálunk hiába kredites volt, önköltségbe nem számított bele. Nálatok lehet ez más, de azon a tényen nem változtat, hogy ugyanolyan tantárgy, mint az összes többi. Nincs köze ahhoz, hogy az allamvizsgat mikor csinálod meg.
2020. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nincs köze valóban. De ha nem veszed fel és nem úgy adod le akkor nem tudsz államvizsgázni menni. Ráadásul már kész a szakdoga. Köv félévbe mondhatja a konzulens hogy írj újat. Ismerősöm régebben így járt...
2020. ápr. 9. 15:22
 16/33 anonim ***** válasza:
Tényleg csak saját példámat tudom, nálatok mi a helyzet passz. De a diplomamunkát (vagy nálatok lehet szakdolgozat) tárgyat már fel kellett venni. Ahhoz mi az oppenensektől írásban kaptuk meg a védéshez a kérdéseket, arra kellett válaszolni - vagyis én tdk-t csináltam, és az fogadtattam el pályamunkának, de a többieknél a fenti volt. A fenti rendszer a jelen helyzetben is megoldható, ugyanúgy, ahogy az összes többi tárgyból is megoldják a vizsgáztatást. Szóval csak a szakdogádat kell megvédeni, ugyanúgy mint bármelyik nem végzős hallgatónak egy sima tárgyat. Utána az allamvizsga pedig rad van bízva, hogy jelen körülmények között szeretnéd-e.
2020. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Fel kell venni abban a félévben a szakdolgozatot amikor zárózni akarsz. Záróvizsgán van a szakdolgozat védés. A témát le kell adni a félév középig kb. A szakdolgazot meg a félév végééig. A kérdéseket ugyanúgy megkapod a belső konzuelsedtől. Külső bírálót neked kell keresned, belső bíráló az saját és nem a konzulensed. Aztán záróvizsgán megvéded megvan a szakdoga így és utána jöhet a záróvizsga. Ergo, ha most nem veszek részt a záróvizsgán akkor következő félévbe újra fel kell venni a szakdogát tárgyként.
2020. ápr. 9. 15:35
 18/33 A kérdező kommentje:
De persze nálunk nincs szó még Online záróvizsgáról és június végén vannak a záróvizsgák úgyhogy majd kiderül itt mi lesz, lehet addig halványul ez az egész. De kiborul a bili, ha ilyen hülyeségeket akarnak csinálni, mert nem mindenkinek adottak a lehetőségek.
2020. ápr. 9. 15:42
 19/33 anonim ***** válasza:
És neked van amúgy bármi jobb ötleted a helyzet megoldására?
2020. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Maszk, kendő, távolságtartás, kevés ember, előadóban, nagy teremben.
2020. ápr. 9. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!