Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberbe kezdi a gyerek...

Szeptemberbe kezdi a gyerek az általános iskolát. Most lesz a beíratkozás de én már most kezdek becsavarodni. Jó lesz-e a tanár? Lesznek-e barátai? Szóval a szokásos.

Figyelt kérdés
Aki átesett már ezen írna pár bíztató szót.

2018. márc. 30. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Te nem kezdesz becsavarodni, hanem már becsavarodtál!


Mi értelme van elöre heccelni magad, értelmetlen hülyeségekkel?


Igazán rossz tanár nagyon ritka, ha a gyerek normálisan van nevelve, akkor nem lehet gond vele.


Az meg, hogy lesznek-e barátai - ha most vannak, akkor az iskolában miért ne lennének?


Ha meg más most antiszociális, akkor vidd el a nevelési tanácsadóba, meg/vagy pszichológushoz, hogy idöben megtanulja a normális viselkedési formákat!

2018. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez annyira azért nem szokásos, hogy valaki ennyire előre izgul általános első miatt 😊


Ha eddig is járt közösségbe, oviba, és ott beilleszkedett ajkor a suliban sem lesz gond. Az én fiamm pl jobban szereti az iskolát, mint az ovit, mert az ovit már unta meg aludni kellett ebéd után stb.


Az elsős tanító nénik általában nagyon jól megoldják azvátvezetést oviból suliba. Sokszor felállnak mozogni, nem tartják szigorúan a 45 percet.


Nálunk volt tanító néni bemutatkozás az iskolában és beiratkozáskor lehetett klrni melyik osztályba szeretnénk hogy kerüljön.

2018. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"beiratkozás"


Egyébként te már most megzakkantál. Azzal se értek egyet, hogy a 6 éves gyereket pszichológushoz kellene vinni, csak mert lehet csendesebb.

Amúgy új közösségben normális, hogy az első két hétben egyedül lesz, nem ismer mindenkit. Valamint úgy beszéltek az elsős gyerekről, mint valami nem tudom. Hogy alsó tagozatban nagy haverkodás nincs, az is biztos, suliban találkoznak.

Spk gondja lesz veled még szegény gyereknek.

2018. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Azzal se értek egyet, hogy a 6 éves gyereket pszichológushoz kellene vinni, csak mert lehet csendesebb. "


Bocs, de NEM azt ítam, hoyg akkor kell pszichológushoz vinni, ha csendesebb, hanem ha antiszociális - a kettö közt igen nagy a különbség!!!!!

2018. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!