Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki mostanában végez mestersza...

Aki mostanában végez mesterszakon mit tervez?

Figyelt kérdés

A koronavírus és a válság miatt nem olyan egyszerű munkát sem szerezni.


Hazaköltözöl a szüleidhez a nyárra?

Maradsz Pesten?


26/F/Budapest



2020. ápr. 12. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, milyen a mesterszakod. Én dolgozom. Te 26 évesen a szüleidben gondolkozol??? Mit végzel? :O
2020. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megyek PhD-zni szeptembertől és maradok Budapesten végig. Addig marad a munkám (ami eddig is volt).
2020. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincsen házam sajnos, csak náluk tudok lakni vagy albiban.


Az albérlet viszont drága, ha nem találok munkát nem tudom kifizetni.

2020. ápr. 12. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
16:15 Én 28 éves vagyok és otthon lakok. A főváros közel van, a ház nagy, a kert nagy, akkor minek pazaroljam a pénzt egy fővárosi, kert nélküli lakásra? El sem bírnám viselni, ha ott laknék, se állatok, se növények, se magánélet. Az idős szülőnek is jól jön a segítség. Az, hogy valaki otthon lakik nem egyenlő azzal, hogy kiszolgálják. Mi pl anyámmal teljesen különálló életet élünk.
2020. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Számomra a felnőtt lét alapja az önállóság, akkor is, ha egy egyszobás garzonban vagyok. Fruszztrálna ha nem indultam volna el a saját utamon ennyi idősen. De mindenki úgy él, ahogy akar. Munka viszont nem lesz csak úgy, azért tenni kell. Napi 4-6 óra keresés az alap, jó cv, agilitás. Ehhez talpraesettség kell, de ha már keresés előtt azt tervezi, hogy inkább hazamegy gyereknek, hát nem sok jót jósolok itt.
2020. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!