Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik hogy az egyetemen...

Létezik hogy az egyetemen nekem óráim lesznek mostanában? Semmi infó róla hogy elmaradna?

Figyelt kérdés

A neptun órarend szerint (levelező képzés) a szokásos péntek és szombati órák élnek és léteznek.

A neptun üres semmiféle üzenet nincs ezzel kapcsolatban se pro se kontra.

Csak az üres bullshit van üziben hogy koronavírus és mire ügyeljek kézmosás stb.

De arról hogy X óra lesz-e vagy sem arról semmi.


Nincs zárva az egész kóceráj egészen véletlenül?


Vannak akik azt mondják majd tájékoztatnak. Csak kérdés mikor mert ma már csüt van és holnap 8.15től elvileg óra van....


2020. márc. 19. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket. Nagy a káosz a nappalin, ahol mindennap óra lenne, lehet, hogy nektek egyszerűen elfelejtettek szólni (ami ciki, de megtörténhet). Vagy te nem kaptad meg esetleg a tájékoztató emailjüket.

Azt kizártnak tartom, hogy be kellene menni, én fizetős okj-ra járok, de ez is szünetel, még az a csoport is, ahova csak kéthetente kell bejárni.

2020. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"agy te nem kaptad meg esetleg a tájékoztató emailjüke"


ezek nem mailben jönnek hanem neptun üziben.


Lehet hogy annyira evidenciaként kezelik az intézményzárást hogy nem is szólnak és még az órát sem törlik? Gondolják csak van annyi eszem hogy nem megyek be?

2020. márc. 19. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem emailben is jönnek (van hallgatói jogviszonyom), de mindegy...

Telefon vagy szintén email (a vonal lehet, hogy folyamatosan foglalt lesz), rákérdezel, mi a helyzet, mivel te nem kaptál semmilyen információt.

2020. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!