Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem érettségire mennyir...

Történelem érettségire mennyire kell megtanulni pontosan az évszámokat?

Figyelt kérdés
Melyek azok az évszámok amiket tudni kell?

2020. ápr. 14. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az atlaszban benne vannak.
2020. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Atlaszban benne vannak, csak tanuld meg az atlaszt kezelni, hogy mi hol van. Ne ott nyisd ki először
2020. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nincs benne az atlszban. Vagyis abban amit iden hasznalhatunk, abban mar nincs. Egyebkent szerintem nem olyan fontos bemagolni minden evszamot. Kiemelteket nyilvan tudni kell.
2020. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eléggé pontosan kell tudni, hiszen itt nem elfogadható a plusz mínusz pár év hibahatár.


[link]


Ennél több első ránázésre biztosan nem kell.

2020. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
én úgy tudtam, hogy középszintű érettségin nem fognak évszámokat számon kérni, csak hogy pl melyik században ölték meg Caesart. Az esszéhez meg lehet használni atlaszt, de ott is elég század, évtized szempontjából belőni az eseményeket.
2020. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!