Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mással is előfordult, hogy...

Mással is előfordult, hogy nem válaszolt neki az oktáv?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szerettem volna egy képzésük felől. Írtam nekik e-mailt, de nem válaszoltak. Próbáltam elérni a tanfolyamszervezőt, de semmi. Írtam a budapesti iroda titkárságára, de ők sem válaszoltak. Gyakori ez náluk?

2020. ápr. 15. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem azt az iskolát, de lehet, hogy csak most járvány-időszakban nem jelentkeznek neked. Egyrészt most járvány is van, meg még jövőre átszerveződnek az okj-k, szeptemberben nem tudom, indítják -e még a megszokott képzéseiket ezek a sulik; de szóval most ilyen kilátási korlátozások vannak egy darabig, és akkor addig lehet nem is foglalkoznak ezzel, mert egy darabig szeirntem most nem nagyon lehet új tanfolyamot indítani, ahol sokan összejönnek, tudod. Úgyhogy most egyelőre lehet, hogy semmi konkrétumot nem tudnának írni; meg lehet, hogy pont ezért most nem is nézik az e-maileket. Én arra gondolok, hogy esetleg most ez lehet a helyzet; hogyha tényleg nem írtak neked.
2020. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!