Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozási lap kitöltése? Help!

Beiratkozási lap kitöltése? Help!

Figyelt kérdés

Fősulira megkaptam a beiratkozási lapot.

Van rajta egy olyan rész hogy "munkahely"...

Szerintetek kitöltsem? Bejelentett 8 órás állásom van, de amint elkezdődik a főiskola felmondok. (másik városban van a suli, és nappalis leszek)

HA beírom a cég adatait, annak lehet olyan következménye, hogy nem kapok kollégiumot, merthogy munkahelyem van? (nagyon kéne a kolesz)

Ez miatt eshetek el akár ösztöndíjtól is ha kitöltöm?

Van ennek valami jelentősége?


2010. júl. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne töltsd ki a papírt. Ha jól emlékszem mi azt a suliban együtt töltöttük ki.. MErt nem minden volt világos hogy mit hogyan. Ezt meg ne írd be munkahelynek szerintem, ha úgyis felmondasz majd.
2010. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de erről eszembe jutott, mikor tavaly én voltam beiratkozni. Volt egy olyan menüpont, hogy "párhuzamos tanulmányok", erre valaki megkérdezte, hogy ez a középsikolát jelenti???

Szóval tényleg elég nagy gond van a felsőoktatásban...

2010. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért kedves utolsó 71% os ?

Neked ez egyértelmű? Beírom, és nem kapok koleszt akkor mehetek havi 30 ezerért albérletbe???

nah kössz nem.

2010. júl. 27. 17:52
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ első.

Csak az a gondom, hogy postán kell visszaküldeni és mihamarabb, a kollégiumigényléssel együtt....

2010. júl. 27. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne írd be! Hisz felmondasz úgyis!
2010. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!