Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytornászként milyen...

Gyógytornászként milyen kiegészítő diploma lenne a jó?

Figyelt kérdés

Több fizetés és munkahely lehetőség miatt kérdezem.:)

Én az óvónőre gondoltam (bár lehet, hogy ez hülyeség). Mert ha belegondolok, ha engem látott volna egy gyógytornász kicsiként, akkor lehet hamarabb meg tuduk volna oldani az adott problémiáimat.

+Még annyi kisgyerenek van pl. lúdtalpa, amin óvódás korában még lehetne javítani.


Ti mire gondoltok? Milyen "kiegészítő" diploma lenne a jó, ami által kapósabb lesz az ember, és több helyen tudna elhelyezkedni?



2020. ápr. 20. 07:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibákért, telefonon gépeltem és félrenyomtam.

*tudtuk *problémáimat *kisgyereknek

2020. ápr. 20. 07:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm pont ezt a kombinációt tervezi. Egy gyógytornász foglalkozhat specifikusan kisgyerekekkel vagy kisbabákkal. Ehhez jól jöhet egy ovópedagógusi diploma, kis tapasztalat, kapcsolatok.
2020. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy edző OKJ a TF-ről sokat dobna a papírodon, és tarthatnál sportedzéseket gyerekeknek vagy felnőtteknek + elsajátíthatnál speciális módzsertant például Pilates – gyógytornászként kb letarolod vele a piacot.
2020. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tornatanár v. masszőr.
2020. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mi a fene ***** válasza:
100%
dietetikus, táplálkozási tanácsadó
2020. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az óvónő az nem rossz,de én még a dietikust mondanám még,mivel az is egészség ügy.
2020. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2020. ápr. 22. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!