Kiegészítő diploma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan végzek pénzügy számvitel szakon,és azon gondolkodom milyen diploma lenne jó kiegészítésként.Jogász,matematikus,vagy nemzetközi tanulmányok/gazdálkodás? Levelezőben gondolkodom főként.Szerintetek ha valamelyiknek lenne értelme akkor melyiknek ? Mindegyik szak olyan,amin gondolkodtam előtte,hogy elsőnek csinálom,mert szeretem,de végül nem mellettük döntöttem.


2016. márc. 11. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
En a jogaszt mondanam kiegeszitonek ezek kozul, vagy meg esetleg a nemzetkozi tanulmanyok, amik hasznosak melle. NG annyibol lenne jo, hogy a krediteid egy resze meglenne, de mivel mindketto gazdasagi szak annyira sokat nem nyomna a dolgokon, hogy sokkal jobb lenne tole az eselyed elhelyezkedni. Azert inkabb az NT jobb kiegeszitesnek, mert ugyanugy a nyelvtanulas fontos mint NGn, de masabb kepessegekre is szert teszel mint egy gazdasagi szakon. De egy Msc hamarabb meglenne.
2016. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Egyébként a legjobban engem is a jogász képzés érdekel,szóval valószínűleg azt fogom elkezdeni majd :) De azért továbbra is minden jellegű véleményre nyitott vagyok,kedves gyik olvasók! :D
2016. márc. 11. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a jogászt azért nem választanám, mert nagyon más terület, mint amit most tanulsz. Nem tudom mennyire van értelme. Valamint ha minden jól megy 5 év alatt végzed el. A nemzetközi tanulmányok a nyelv miatt jó, kiegészítésnek nem lehet rossz. A helyedben az NG-t próbálnám meg, több tárgyat elfogadnak, nyelv is fontos.
2016. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!