Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon kivan a fiam az e-oktat...

Nagyon kivan a fiam az e-oktatás miatt. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
A fiam most 7.-es, 4.5-ös az átlaga, gondolta következő félévben fog javítani matekból és irodalomból 4-esről 5-ösre. Most jött ez a e-oktatás és ritkábban kap jegyet. Nagyon kivan , a tanárok nem írnak neki vissza. Mind 2 tantárgyból 4db 5-ös kéne , ami szerintem még most is megszerezhető. Ötletek hogyan javítson?

2020. ápr. 20. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha ötösre teljesít a második félévben, valószínűleg megkapja év végén az ötöst. Az baj, hogy a tanárok nem írnak vissza neki, próbálj te írni!
2020. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Az igazgatót lehet még érdemes megkeresni, hogy a tanárok valamiért nem reszponzívak.
2020. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes a tanárokat a dirinél hátbatámadni.
2020. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok holnap én írni nekik.
2020. ápr. 20. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy nehéz ügy.

Ameddig megvan az osztályozáshoz szükséges jegyek száma addig nem igazán szólhatsz bele. Esetleg abba, hogy a tanárok nem írnak vissza.


OFF:

A kettesnél nincsen jobb csak szebb!

Nem egészséges, ha már most ettől kivan egy diák.

Valami "versenyisálló" gimibe készül?

2020. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azt beszéljétek meg, hogy mennyire nem fontos most a javítás. Tökéletes neki a négyes jegy is 7. év végén. Nem érdemes ebbe tönkremenni...
2020. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Versenyistállóba készül igen, próbáltuk lebeszélni, de nem..
2020. ápr. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!