Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol kell új diákigazolványt...

Hol kell új diákigazolványt kérni ha másik iskolába megyek át?

Figyelt kérdés

Már át is vettek, holnap megyünk ki és be iratkozni.

Honnan lehet letölteni a nyomtatványt amivel igényelni lehet, vagy használjam a régit?Feltűnne az valakinek?

Köszönöm a segítséget.


2010. júl. 27. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a beiratkozásnál kell majd kitölteni egy nyomtatványt, amivel az újat igényelheted, és amikor megérkezik, akkor a régit elveszik tőled.
2010. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem középsuliról van szó. Október 31-ig érvényes a régi, de mindenképp igényelj újat, mert ha lejár az érvényesség, nem kapsz új matricát.


Az új sulid tanulmányi osztályára kell menned igényelni, vigyél magaddal igazolványképet is. Hónapokba is telhet mire elkészül, úgyhogy szerintem ha már holnap úgyis mész beiratkozni, egy füst alatt intézd el ezt is.

2010. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2010. júl. 27. 20:03
 4/5 Tubarózsa ***** válasza:

én anno Petrik L. szki -ba kezdtem tanulni onan kaptam diákot, 3év után átmentem egy gimibe ott megkérdezték hogy kell-e új diák, mondtam h nem, szóval a régit használtam és kaptam rá rendesen a matricákat.

am meg 18alatt nem kell matrica.

2010. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. júl. 29. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!