Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Esti iskolába járok (heti 2*...

Esti iskolába járok (heti 2* du. Tanfolyam) ha csináltatok diákigazolványt, az tényleg csak a lakhely, és az iskola között használható? Emellett elfogadják belépőknél (pl. állatkert, strand)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is estis vagyok, egyelőre csak ideiglenes diákom van, de mindenhol elfogadják. Ugyanez vonatkozik a rendes diákigazolványra is. Nem olyan mint egy szakasz jegy/bérlet. Ha van diákigazolványod, mindegy, hogy nappalis vagy estis az feljogosít a kedvezményre.
2010. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ELVILEG csak az iskola és a lakhely közötti útvonalra használhatod, de a GYAKORLATBAN ezt senki nem nézi, bármilyen útszakaszon kedvezményesen utazhatsz vele...


Ugyanúgy elfogadják a múzeumi belépőknél, jegyvásárlásnál, egyéb vásárlásnál (pl. könyvesboltokban is!), mintha nappalaira járnál, ez a diákigazolvány semmiben nem különbözik a nappalisok diákigazolványától!

2010. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tévedés hogy sehol sem nézik, a vasúton nézik hogy nappalis estis vagy levelezős diákod van-e. Enyémen is szokták nzni a "napocskát" a sorszámnál.
2010. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15:11-nek


Bocsi, a vasúti utazásról nincsenek infóim, mert mi a fővárosban lakunk, a gyerekeim esti gimibe járnak, eddig csak a BKV-n és a HÉV-en használták a diákigazolványt...

Ott nem nézték...


Belépőknél, vásárlási kedvezményeknél megint nem nézik...


(15:00 beíró vagyok)

2010. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2010. okt. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!