Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az lenne kérdésem hogy szerint...

Az lenne kérdésem hogy szerintetek merjek érettségire menni idén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most kellene érettségizzek, csak ugye vírus van, és hát eléggé parázom tőle. Leginkább azért is mert szívbeteg vagyok és pacemakerem is van. Szóval nekem még jobban kéne figyelni erre. És ugye most jön az érettségi és egy csomó ember találkozni fog stb elég veszélyesnek tűnik, szerintetek?

2020. ápr. 20. 15:13
 1/8 drfauna válasza:
10%
Ez nem rajtad múlik. Vagy mindenki érettségizik, vagy senki. De amúgy ha kell majd érettségizned, szerintem ne menj el.
2020. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha megteheted, inkább ne menj, én a helyedben otthon maradnék
2020. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Megvárjuk mit mond az orvosom. :D
2020. ápr. 20. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen tuti menni akartam volna bármi áron, utána úgy alakította az élet, hogy egy évet csúsztam az egyetemen, és tudod mi történt? Semmi. Semmiről nem maradtam le, nem ment el mellettem az élet, semmi, volt egy plusz évem a diploma előtt. Csak azért írtam le, mert mielőtt ez történt azt hittem ez egyenlő a katasztrófával, de nem az. Bárhogy is döntesz jó egészséget kívánok neked!
2020. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez most elég sokat segített. Meg is nyugodtam valamilyen szinten.!!:D
2020. ápr. 20. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jelentkeztél egyetemre inkább hagyd most az érettségit.
2020. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En simán kihagytam egy evet. Az összes osztálytársam és tanárom hüledezett, hogy micsoda dolog ez, elvesztegetek egy évet, lógatom a lábam aztán meg majd nem is fogok továbbtanulni, aztán tudod mi lett? Semmi hátrányom nem született, sőt! Volt időm pénzt keresni, KRESZ-t megcsinalni, németből is nyelvvizsgázni, eldönteni, hogy valójában mit is szeretnek tanulni. Sokat pihentem, olvastam, utazgattam. Hidd el, sokkal jobb érett húsz évesként elmenni az egyetemre legalábbis én így érzem. Senkit nem szeretnek semmire rábeszélni csak szerettem volna a pozitív élményemet megosztani mert még mindig nagyon tabuként kezelik - és butának titulálják az embert ha nem megy rögtön egyetemre, de igaz az, hogy ha nem foglalkozol avval, hogy mit gondolnak rólad mások, akkor a szabadság egy döbbenetes szintjét erheted el!
2020. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es rám tudnál írni privátba? Lenne pár kérdésem ha lehet :D
2020. ápr. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!