Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kinyitnak júniusba...

Szerintetek kinyitnak júniusban a magyar iskolák?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szeptemberben szerintem
2020. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Akkor már minek? -_- Mondjuk ha addigra elmúlik veszélyhelyzet, akkor a nyári napközis táborokat esetleg megtarthatnák..
2020. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Az én tanáraim úgy értesítettek minket, hogy ebben a tanévben már egyáltalán nem fognak.
2020. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk azt mondták,ez a tanév már így ér véget.

Gimi után vagyok már, felnőttképzésben,de ugyanolyan mintha középsulis lennék. Van feladat dögivel... 🙄

19L

2020. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk nem esett róla szó, de én is feleslegesnek tartom már kinyittatni Május végén, Június elején az iskolákat.

Már ez a tanév ugyanmindegy.

Egyébként meg szerintem nem lesz még tetőzés Május 3.-án. Folyamatosan emelkedik kissé eltaposva a járvány görbe, sokkal valószínűbb egy Júniusi tetőzés de persze ez csak az én véleményem. Na meg persze úgy is lesz második hullám is...

2020. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk meg pont az ellentétjét mondják. Szerintük május 10 körül kinyitnak, ha tényleg így lesz, akkor pluszba jó pár ezer temetésre lehet készülni:/
2020. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Ki fognak nyitni. Mit gondolsz mi lesz a gyerekekkel ha a szuloknek dolgozni kell menni mert újraindul a munka? Persze hogy nyitnak az iskolak sot nekünk olyat is mondtak hogy év végi vizsgák is lehetnek központi feladatsorral hogy a kormány lemerje tanulta-e a diákok. Szóval szinte 100% hogy nyitnak az iskolak ovodak mert a szuloknek menni kell dolgozni es nincs hova máshova tenni a gyereket
2020. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Gulyás kormányinfó: májusban egész biztosan nem nyitnak ki, utána kérdéses
2020. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
80%

A kormány hivatalos oldalán (koronavírus.gov.hu) azt írják hogy májusban biztosan nem nyitnak ki az iskolák.

Igaz hogy lassan újraindul az élet és a szülők is vissza tudnak menni dolgozni, de a legtöbb munkahelyen igényelhetik hogy továbbra is (amíg nincs suli, vagy ha már nem nyit ki akkor a tanév végéig) otthonról dolgozhassanak. Ez természetesen nem mindenhol oldható meg, de azért sokan így fognak dönteni.

2020. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!