Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magyar tanárok tényleg...

A magyar tanárok tényleg olyan rosszul keresnek, hogy nagy részük nem tud előfizetni a zoom-ra (havi 6 ezer), hogy lehessen online oktatást tartani?

Figyelt kérdés
Eléggé elkeserítő azt hallani tanárok szájából, hogy nem tudnak ennyi pénzt kifizetni. Tényleg ennyire rossz lenne a helyzet Budapesten is, vagy igazából nem is akarnak online órát tartani?

2020. ápr. 21. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Keres mondjuk 150 ezer nettót, persze, hogy nem akar abból 6 ezret kiadni, ha nem muszáj.
2020. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Nem keresnek jól! Nekik nem fizet ám elő apuci-anyuci mint a diákjaiknak! A kormány nem emeli a bérüket, azért 130-150 ezer nettóból kifizetni 6ezer forintot az sok! A teljes fizetés 5%-a!!!!
2020. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok alapvetően nem keresnek jól az egész országban.
2020. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Inkább az elvről lehet szó, hogy a munkahely köteles biztosítani a munkához a körülményeket, pl. előfizetni a Zoomra. Az anyagi része nem annyira gázos, főleg, hogy most bérletet se kell venni.
2020. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi a google classroomot használjuk. Meetelve tartjuk az órákat.


Ne haragudj de 6 ezret ki nem adnék a zoomért mikor van ingyenes megoldás is.

2020. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A 4-essel maximálisan egyetértek. Amellett, hogy valóban vannak akár ingyenes megoldások.

Ha tanár lennék, és jól keresnék, akkor se vállalnám be.

Ez elvi kérdés. Biztosítsa az iskola, vagy az állam!

2020. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi egyetemen is csak a Zoom ingyenes verzióját használjuk, ami engedélyez talán kb. 40 percet... nem tudom, nem emlékszem pontosan. De a legtöbb órára Microsoft Teams-et használunk, ami szintén teljesen jól működik és ingyenesen hozzáférhető minden diáknak. Google Classroomot nem használtam még sosem, de gondolom annak is van hasonló funkciója. Őszintén, én nem sem fizetnék semmiért, ha nem érzem szükségesnek. Vannak ingyenes lehetőségek is, amiket ki lehet használni.
2020. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A Zoomon 40 perc ingyenes. Ha lejár, küld egy új linket a tanár..


Egyébként olyasmit is mondott, hogy lehet írni a Zoom-nak, hogy ő tanár, és akkor ingyen adnak korlátlan, nem tudom, hogy ez igaz-e.


Mi magyart és törit egyébként Discord-on tartunk hetente egyszer + matekból Zoomon gyarkabban.

2020. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A zoom nem ingyenes? Vagy hogy van ez? Vagy a csoportos meetingért fizetni kell? Nekem van matektanárral 90 perces órám zoomon és nem kell érte fizetni
2020. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve az állam feladata lenne, hogy biztosítsa a távoktatás feltételeit! Tehát ne a tanáron kérjétek számon, hanem orbánon!
2020. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!