Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szombathelyi Művészeti...

A Szombathelyi Művészeti Szakgimnáziumban van valamilyen öltözködési szabályzat?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok felvételizni, és oda szeretnék majd menni. Nekem kimondottan (az átlag embernek) furcsa stílusom van, és tudni szeretném hogy ott öltözködhetnék-e úgy ahogy. Nem lenne bajom azzal ha nem, mert tudom hogy nem ez a lényeg, csak szeretném tudni :D

2020. ápr. 21. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2020. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha van bármi kérdésed akkor írj nyugodtan, én idén végzek ott.
2020. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ne ruha nélkül gyere
2020. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Művészek között kvázi általános jelenség, ha furcsa vagy.

Nyilvánvaló, hogy az ilyen intézményekben tanítók között is belesik ebbe a kategóriába jópár személy, így nem kell aggódni semmin.

De konkrétan mit értesz “furcsa stílus” alatt?

2020. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-esnek:

Nekem nyilván nem furcsa, mert nekem ez az alap. Nagy vonalakban annyi, hogy metált hallgatok, az öltözködésem pedig szinte minden nap abból áll hogy fekete farmer, 4 számmal nagyobb fekete póló, (hidegben hosszú fekete kardigán szerű valami), bőr- és szilikonkarkötők, acélbetétes/magasszárú converse és kalap valami napszemüveggel. Mondjuk iskolába nem így járok, az osztályom gyorsan kiközösítene (nemrég mentem át másik iskolába és nem igazán elfogadóak a gyerekek).

2020. jún. 24. 05:03
 6/6 anonim válasza:
Nézd. Szerintem oda illik is furán öltözni. De amúgy nem tök mindegy hogyan mész?
2021. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!