Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Hunyadi Mátyás...

A budapesti Hunyadi Mátyás Gimnázium erős országos szinten?

Figyelt kérdés
erős a biológia,milyen esélyeim vannak innen bekerülni az orvosira??
2010. júl. 27. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hunyadis voltam, most ballagtam úgyhogy tudnék mit mesélni. Hogy ország viszonylatban milyen erős azt nem tudom, de vannak kemény és gyengébb tanárok is. Amolyan közepes képességűek iskolája, de ha jó tanuló akarsz lenni azért nagyon meg kell dolgozni.


Biosz: Hááát én nem voltam túl elégedett vele, mondjuk ez megint csak tanár függő. Na meg ugye a szorgalom, lehet akármilyen a tanár ha van kitartásod, szorgalmas vagy stb...akkor simán bekerülhetsz az orvosira. Úgyhogy hajrááá:))


Oda fogsz járni? Mész gólyatáborba? Melyikbe? Nekem már most hiányzik a suli..((

2010. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam róla. zs kategóriás így.
2010. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!