Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véglegesen felvettek 2 helyre,...

Véglegesen felvettek 2 helyre, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma jött egy levél egy iskolától,hogy felvettek.

De én azt az iskolát 2.nak jelöltem.

És ahova szerettem volna menni azon sokkal jobb helyen voltam,egyik szakon 2 másikon 8.

Elsőnek jelöltem.

Ilyenkor fel lehet lebbezni?

A válaszokat nagyon köszönöm!



2020. ápr. 22. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Oda mész, ahova elsőnek vettek fel. Ha ez az ELSŐ megjelölt helyed, akkor oda. Ha az nem sikerült, akkor a második helyre kerültél és így tovább.
2020. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

"Ilyenkor fel lehet lebbezni?"

A fellebbezés nem igekötős ige. Lehet fellebbezni?


Az első helyen megjelölt intézményt hívjatok fel és kérdezzétek meg, hogy oda is felvettek-e. Ha nem, akkor az okát. Lehet fellebbezni.

2020. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Biztos fel lehet lebbezni, azonban en ugy tudom, hogy csak holnaptól, április 23-tol kezdik el kikuldeni az értesítőket. Es azt írtak, hogy ha előbb kaptál levelet mint ez az időpont, akkor azt tárgytalannak kell tekinetni.
2020. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2020. ápr. 22. 18:36
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom aktuális-e még, de ha valahonnan levelet kaptál, hogy felvettek, akkor máshova nem vettek fel, hiszen csak az az egy iskola küld levelet, ahová járni fogsz. Ha az a második, akkor a második. Ez központilag van elrendezve, nem küld minden iskola levelet, ahová bekerülnél, csak az az egy, ahová bekerülsz.
2020. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
26%
Nem fel lehet lebbezni, hanem lehet fellebbezni.
2020. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd írd meg, mi volt; kíváncsi lettem rá .
2020. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fel ajánlotta az iskola hogy válasszak és végül a arra a helyre mentem ahova szerettem volna
2020. ápr. 27. 00:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
köszi hogy megírtad a végeredményt .
2020. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!