Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Soproni Berzsenyisek! Milyen...

Soproni Berzsenyisek! Milyen a koli?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg az emailt, hogy felvettek, aminek nagyon örültem, viszont a kollégiumtól nagyon parázom, de muszáj mennem. Légyszi tudnátok segíteni, hogy milyen a kolesz? Pontosabban a társaság, a szilecium? Tényleg mindent olyan szigorúan vesznek, mint ahogy a honlapon van írva? A nevelők kedvesek? Hányas szobák vannak? Bocsi a sok kérdésért :/

2020. ápr. 25. 19:38
 1/3 anonim válasza:
100%

Én nem kolis vagyok, viszont van egy ismerősöm, aki igen, és megpróbálok segíteni, ha már ennyi ideje nem írt senki. :) Szóval az ismerősöm nem Berzsenyis, de a suli kolijában lakik.

Azt tudom, hogy neki két szobatársa van. Meg van egy portás néni akit mindig gúnyolnak. Azt is tudom, hogy annyira nem szigorúak a szabályok, hogy ne lehessen néha eljárni bulizni, hajnalig fennmaradni és meccset nézni fiúkkal, piát becsempészni, vagy leszerelni egy ablakot. Tudom, hogy ha véletlen elaludnál, a Berzsenyibe futva 5 perc alatt odaérhetsz (ezt onnan tudom, hogy a mi sulink ott van szinte szemben vele, és az ismerősöm párszor elaludt már). És a legfontosabb: ha lány vagy, ne menj gyakran a Niki pékségbe (ami ott van a háztömb másik sarkán), mert néhány pedofil albán srác is dologozik ott. Tudom, hogy nem nagy segítség, csak megláttam a kérdést, és megsajnáltalak hogy még senki sem írt.

De hidd el, ha jófej vagy, a kolisok olyan gyorsan befogadnak, mint az ismerősömet, és majd megtudsz több dolgot is.

2020. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, sokat segítettél :)
2020. máj. 7. 09:52
 3/3 anonim válasza:
Tudom már késö, és nem is vagyok Kolis, de milyen a suli, tetszik? Én már 4. Éve oda járok és egyszerüen imádom
2021. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!