Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esély, hogy lesznek...

Van rá esély, hogy lesznek gólyatáborok?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozok emberekkel, ezért ez jó esély lett volna rá, hogy beilleszkedjek, de félek, hogy a koronavírus miatt nem lesz. Szerintetek van esély, hogy megtartsák, vagy bukott ügy az egész?

2020. ápr. 25. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg május elején lesz a tetőpontja ennek az egésznek és utána enyhülések jönnek, akkor szerintem meg lesznek tartva.
2020. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus vége? Hacsak be nem tiltják hónapokra előre a rendezvényeket (mint pl. Belgium, Németország), akkor sanszos, hogy lesz. Ha most tetőzik pár nap múlva, akkor akkorra (majdnem 4 hónap) simán le kell csengenie.

Persze kérdés még, hogy addigra nem tör-e ki a második hullám...

2020. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Felejtős....jövőre talán, ha lesz oltóanyag addigra
2020. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
93%

A miniszterelnökúr lecsípte az esetleges július-augusztusi tetőzést május 3-ra napra pontosan!Ebből az következik hogy nem érdeke tovább fent tartani ezt a helyzetet és május 4-től már a fokozatos visszatérésen gondolkozik ami 4hét szerintem.Persze mondhatná azt is hogy na gyerekek május 4. vége van megcsináltunk legyőztük,de akkor nem lenne hiteles ezért a tetőzéstől kell minimum 2 hét hogy elhiggyék az emberek hogy vége.

Júniusba szerintem már mindent szabad és ha nem akkor se fogja érdekelni az embereket mert mindenki aki normális és ésszel gondolkodik azok belefáradtak ebbe az egészbe.

Itt senki nem tud semmit mindenki elmondja a saját elméletét.Én ezt látom jónak és nagyon szeretném ha így lenne úgy hogy nem tudlak megnyugtatni hogy lesz vagy sem.

2020. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
4es. Nagyon remélem hogy igazad lesz. És júniustól megy minden a régiben. Nem veszélyes ez a vírus, kB. 250 halott, akik amúgy is komoly betegek voltak, valószínűleg csak rafogtak, hogy korona. Valljuk be, ez jelentéktelen. Ha nem lenne ekkora felhajtás a médiában, senki nem foglalkozna vele.
2020. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!