Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esély szerintetek,...

Van rá esély szerintetek, hogy ebben a tanévben még kell iskolába mennünk?

Figyelt kérdés

Ausztriában a hónap végén tárgyalják, hogy kell e még idén menniük a diákoknak, Németországban is lassan nyitnak az üzletek, konditermek, fodrászok, és az iskolák is lehet ki fognak nyitni. Itthon erről azonban szó sincs. Szerintetek elképzelhető, hogy mondjuk május közepén ki nyitnak itthon is az iskolák, és egy hónapig be kell járjunk és a szakmai gyakorlatokat is meg tartják?

(tudom, hogy senkinek nincs erről pontos információja, véleményekre vagyok kíváncsi)


2020. ápr. 9. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de nálunk még nem tetőzött a járvány, így szerintem ez a tanév már így marad.
2020. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fognak újra kinyitni.
2020. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MBbpg ***** válasza:
100%
Én nem állami suliba járok, és nálunk az van tervben, hogy ez a tanév már így marad, digitális munkarendben
2020. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném
2020. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolák ki fognak még nyitni, több tízezer fertőzöttel rendelkező országok lépik meg, akkor mi miért ne tennénk meg 1190 fertőzöttel?
2020. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nincs, június eleje körül tetőzhet

szeptembertől jó eséllyel már lesz suli

2020. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk most, vagy a közeljövőben tetőzik, most jönnek százasával a fertőzések. Tökmindegy meddig marad itt a vírus, nem fogják tudni fenntartani ezeket az intézkedéseket a védőoltásig. Valaki komolyan azt gondolja,hogy most hónapokig be leszünk zárva? Dehogy. Így is romokban a gazdaság, lassan újra kell mindent indítani, a sulit is. Legkésőbb május végén.
2020. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!