Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy Frigyes Gimnázium...

A Karinthy Frigyes Gimnázium (Bp. ) mennyire számít jó iskolának Budapesten?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy a top iskolák között van? Vagy akörül? Mennyire van jó híre a többi top gimnázium mellett?
2020. ápr. 27. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a 10. országosan a 16. legjobb iskola. Jó iskola, de a Fazekas, Treffort, Eötvös és az Apáczai jobb.
2020. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Megkérdezhetem, hogy van valami személyes kötődésed a Karinthyhoz? Csak kíváncsiságból, mert érdekel az iskola, és hátha van valami történeted vele kapcsolatban vagy véleményed róla.😀

2020. ápr. 27. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem oké suli az uncsim is odajárt nyugott szívvel választhatod de azért legyen b terved is ;)
2020. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

A 3. vagyok!

Sztorit azt mondhatok ő mesélte nekem :D

Amikor az irodalom tanárja visszajött nyugdíjból (akkor volt 80 éves) mert az új elment várandósági izéra akkor az uncsim osztálytársa bement az igazgatóhoz és pont akkor nyitott be amikor a diri meg az irodalom tanár b@$zott :D az asztalon.... A gyerek kapott intőt őket meg kirúgták a "nagyok". Amúgy a diri meg a tancsi nő közót volt vagy negyven év

Am ez már 5 éve volt azóta nem történt tudtommal hasonló

Meg van még egy ezt is uncsimtól hallottam


Az egyik akkori takarítónő a fiú wc-ben gúrította össze vissza a wc papírokat


Van még hasonló nyomi sztori de nem írom le az összeset

2020. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3# köszönöm a válaszod!

Engem most inkább tanulmányi szintén érdekelne, hogy ott milyen erős.

Arról is tudnál írni, kérlek?

Ja és még egy: a B tervet hogy érted?

2020. máj. 9. 11:35
 6/7 A kérdező kommentje:

Szinten*

Amúgy bocsi a sok kérdést, de nagyon kíváncsi vagyok😅

2020. máj. 9. 11:36
 7/7 xendzs24 válasza:
Én 2. éve vagyok ott diák, és imádom! Nagyon jó helyen van az iskolák között, de azt fontos kiemelni, hogy kéttannyelvű. A közösség nagyon összetartó, a tanárok jófejek. Viszont nagyon erős gimnázium, szóval tanulni kell és könnyen el lehet veszteni a fonalat, ha nem figyel az ember. De a barátságos légkör ellensúlyozza ezt :)
2021. febr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!