Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a menete egy előrehozott...

Mi a menete egy előrehozott angol emelt szintű érettséginek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Gimnáziumba járok, jól megy az angol és jövőre szeretném megcsinálni az emelt szintű érettségit belőle, hogy ne kelljen bejárnom angolokra.


De mivel még jövőre nem 12.-es leszek így előrehozott...


Valaki el tudná mondani pontosan hogy működik ez?


Köszönöm a válaszokat



2020. ápr. 28. 18:51
 1/8 MBbpg ***** válasza:
Tudtommal osztályozózni kell a hátralévő évek anyagából
2020. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy?

Nálunk úgy ment, hogy osztályozó volt 11.-12.ből és utána a szokásos érettségi időben (május) volt a rendes érettségi

Ajánlom hogy 10. végén jelentkezz tesi osztályozóra, mert egyben 11.-12.-et megtudod csinálni augusztus végén. Ha edzel mellette, akkor eleve időt is feltud szabadítani, ha nem kell tesire bejárnod, főleg ha eleve nem csináltok semmit. (Nálunk az osztály nagy része osztályozózott, így direkt úgy rakták a tesiket, hogy ne kelljen korán bejönni vagy hamar haza tudjunk menni)

2020. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


#2:

Jövőre leszek 10.-es, úgyhogy gondolom akkor 3 évből kell osztályozó, de az kár, hogy majusban lehet csak, azthittem hamarabb.


Tesiből egyébként sérülés miatt örökre fel vagyok mentve, úgyhogy az alapbol is lyukas :D

2020. ápr. 28. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Na azt pontosan nem tudom, hogy lehet-e 10.esként érettségizni...

Lehet meg kell várnod a 11.et

2020. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja az biztos, hogy lehet. Ennek utána jártam
2020. ápr. 28. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor aza adott évből, plusz a további évekből kell az előrehozott, aztán májusban érettségi
2020. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közepet asszem lehet tenni 10.-ben. Emeltetben nem vagyok biztos. Talán fent van az infó az oktatási hivatal honlapján. Vagy kérdezd meg egy tanárodtól.
2020. máj. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előrehozottat csak 11-ben lehet, akkor is csak középből. Ha valaki az előtt szeretne nyelvvizsgát, akkor azt csinálja meg.
2022. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!