Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én tavaly érettségiztem, de...

Kelly2000 kérdése:

Én tavaly érettségiztem, de nem vettek fel orvosira, ezért idén újra beadom a jelentkezést. Szerintetek a tavalyi szóbeli érettségi pontjaimat beszámítják, vagy elveszik tőlem?

Figyelt kérdés
Orvosi, egyetem, pontszámítás, érettségi, továbbtanulás

2020. ápr. 29. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazokkal az eredményekkel fogsz felvételizni, mint tavaly. Az, hogy most nincs szóbeli, semmiben nem módosítja a te korábban elért eredményeidet. Eddig se vették külön a szóbeli és az írásbeli eredményét, hanem egyben nézték az egészet. Most annyi változik a jelenlegi érettségizőknél, hogy az írásbeli adja nekik az egészet.
2020. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi pontod van? Melyik orvosira jelentkeztél?
2020. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
422 van jelenleg, és csak Pécset jelöltem meg.
2020. ápr. 30. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Mázlista :D


Nekem csak 419 úgyhogy futok még egy kört idén :D

Szintén Pécsett jelöltem :) nem azért mert ott a legalacsonyabb a ponthatár, hanem mert szeretem a várost :)

2020. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is azért:) Meg Pécs van legközelebb a lakóhelyemhez. Szerintem egyébként lehet, hogy ez a 419 is elég lesz idén. Így, hogy nincsenek szóbelik, valószínű hogy csökken. Vagyis nagyon bízom benne:)
2020. ápr. 30. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek sok sikert kívánok! Hajrá Pécs! :)
2020. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem idén reménykedhettek, a kémia érettségiket a szóbelik szokták felhúzni, és az ideieknek ez nem lesz lehetőség. Szóval én alacsonyabb ponthatárokra számítok idén (nekem a húgom felvételizik.)
2020. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem alacsonyabb lesz a ponthatár,mert a szóbelik húzzák föl az eredményeket.

Drukkolok nektek!

Mindenki pécsi akar lenni!😎

2020. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!