Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sylvester János Gimnáziumról...

Sylvester János Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes iskola. Ha jó tanárokat fog ki az osztályod, akkor nem olyan rossz.
2020. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha 10-ig pontozni kéne az iskolát és 6 pontot adnék:


1. A nyelvtanulási lehetőségek hiánya, az iskolából hiányzik vagy egy spanyol vagy francia nyelvtanulási lehetőség, az angolt eléggé alap szinten tanítják. Általános iskolában, ha valakinek jó volt az angol tanára akkor abból a tudásból megtud élni itt is és az angol könyvet ki se kell nyitnia.(egyetlen jó nyelvtanára van az iskolának)

2. A tanárok, van amelyik tanár nagyon jó(sőt még a tantárgyat is megszeretette velem pedig nem volt a kedvencem ált. iskolában), és van amelyik nagyon rossz (reál tantárgyak tanító tanárokkal az iskola eléggé rosszul áll itt gondolok például: matematikára, kémiára, fizikára és informatikára. A humán tantárgyakat tanító tanárok viszont sokkal jobbak a történelem, magyar tanárok jók.

3. Több interaktív feladat, okos eszközök segítségével (pl.: tablet vagy számítógép), hetente több óra az informatika teremben.


Előnyei:

-Jól megközelíthető

- A termek jól felszereltek (pl.:TV, értékmegőrző, új székek padok a termekben)

2021. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem az ország legjobb iskolái közé tartozik.

- Ha egészségügyi szakra szeretnél menni akkor szerintem, azt felejtsd is el, mert rettentően gyenge képzés, a Hazipatika oldaláról is több egészségügyi információt, tudást kapsz, mint ebben az iskolában.

Miért? Azért, mert a mostani egészségügyi vizsgán is 1 vagy 2 diák ment át szerintem ez mindent elárul a színvonalról. A tanárokat egyáltalán nem érdekli ez az egész, vagy nem is járnak dolgozni vagy a másik lehetőség az, hogy értelmetlen videók vannak az órákon. Azt is hallottam, hogy sörfőzésről és dagasztásról néztek videókat. Nem tudom, de szerintem nincs dagasztás a tételek között…

- A tanárok a gimnáziumi osztályokba se a legjobbak. Matek, fizika, kémia, tesi tanárok siralmasan rosszak elviselhetetlenek, még egy videó tanár YouTube-on is többet ér, mint ők.

- Arra építik az iskola hírnevét, hogy milyen tökéletes ezt kb szeptemberbe kezdték el és a nyílt napokon fokozták, de nem jött össze az elmúlt 1 hétben ez a kirakat szétesett teljesen és most az online oktatásra fogták, ennél gyengébb kifogás NEM LÉTEZIK!

- Az órákba a politikát szívesen beleviszik, és ha homoszexualitásról van szó akkor ragyog a szemük egyes tanároknak ÉS EZ EGY REFORMÁTUS ISKOLÁBAN TÖRTÉNIK! Nekem ez egy kicsit fura.

2x gondolja meg mindenki, hogy tényleg oda akar-e menni! A megbánásra sajnos nagy az esély :(

2022. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szeretek ide járni jó kis suli. Van sok programra lehetőség. Ami a kedvencem az egészbe az az, hogy a matek tanárom megkedveltette velem a matekot.:D És az nagy szó!!
2023. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!