Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így megpróbáljam...

Szerintetek így megpróbáljam a rendőrt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy ideje már gondolkodom rajta, hogy szeretnék elmenni rendészeti suliba. (Körmend) Csak az a probléma (vagyis fogalmam sincs mennyire probléma, van-e valami pontos feltétel ezzel kapcsolatban), hogy elég vékony testalkatú vagyok. Sajnos ilyen vagyok. Nekem nagyon nagyon nehéz hízni. A honlapon már olvasgattam, hogy fizikai alkalmasság is szükséges. Ebből gondolom, hogy szerintem ez nem az én pályám. Valaki aki ebben esetleg járatos vagy ért hozzá? Fontos lenne, örülnék a válaszoknak! Egyébként 162 cm-hez társul 48 kg. Ja és van távol látó szemüvegem is... Bal 0,75 és jobb 1,25. :( Köszönöm!

22/L



2020. máj. 2. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A vékony testalkat még nem is lenne gond,ha a fizikai alkalmasságit meg tudod csinálni,de a rossz szem kizáró ok volt anno. Valamelyest lazítottak rajta,de spec.ezt nem tudom. De egy jó tanács..egy 48 kg-os nő ne menjen utcai zsarunak.. marpedig ha nem tisztit csinálsz,akkor járőr leszel. Egy koszos putriban kell sokszor nagy, 90 kg-os örjöngő drogost lebirkózni.. mentővel bekísérni.. van tapasztalatom a családban. Volt,hogy késsel,fűrésszel támadtak a rendőrre de olyan is,hogy balta repült 2 cm-re a fejétől. Továbbá kellett szénné égett csecsemőt sütőből kiszedni és egyéb finomságok. Ezt akarod? Menj rendőrtisztire ha mindenképp ilyen ágon akarsz tanulni,és irodán legyél,az is jó szakma és inkább való nőnek. De gondold ezt még át.
2020. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!