Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El lehet végezni 2 bsc egyszerre?

El lehet végezni 2 bsc egyszerre?

Figyelt kérdés
BME villamosmérnök és ELTE fizikus szakra

2020. máj. 3. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szakok, amiket igen. De ez a kettő szerint nem az, max ha nagyon hiperszuper zseni vagy. De akkor sem teljesen egyszerre, hanem elcsúsztatva, mivel egy felvételi eljárásban csak egy helyre vesznek fel.
2020. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Papíron igen. A realitás más. Ez a kettő egyik sem könnyű, én biztosan nem vállalnám be egyszerre.


Mi akarsz lenni, hogy úgy érzed, feltétlenül kell mindkettő??

2020. máj. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekel az űrtechnológia és a csillagászat és nem tudom mire jelentkezek.
2020. máj. 3. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az affinitásod hozzá, akkor mindenféleképpen a fizikust választanám, mert az sokkal átfogóbb tudást fog adni, mint a villamosmérnöki. Egyszerre szerintem el sem tudod kezdeni őket, de ha az első vizsgaidőszak után még mindig úgy gondolod, hogy menne és érdekelne a villamosmérnöki is, akkor felvételizz jövőre és a következő szeptemberben nekivághatsz a BME-nek is.
2020. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt speciel önmagában is nehéz elvégezni.


Egyébként meg két alapszakot akkor lehet papíron párhuzamosan végezni, ha az egyik legalább nem nappali tagozat... Az óraütközés ugyanis akkor is akadályoz, ha bizonygatod, hogy milyen rohadt okos vagy.

2020. máj. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én elte fizikára járok. van olyan évfolyamtársam aki párhuzamosan az sote általános orvosit is végzi, bár ő nálunk biofizika szakirányon van. egyébként már eléggé megkönnyítették az elte fizika bsc-t. régen elég brutál volt, most már épp ésszel teljesíthető. azért csak csínnyán ezekkel a párhuzamos képzésekkel.
2020. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!