Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Deák-, Tömörkény-vagy a...

Deák-, Tömörkény-vagy a Ságvári gimnáziumot ajánljátok, ha humán irányba szeretnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os és nem birom eldönteni hogy melyik suliba menjek tovább.

Szeretném kérni a ti véleményeiteket hogy a felsoroltak közül melyik a legjobb egy jeles tanulónak ha humán iranyba szeretne továbbtanulni?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2020. máj. 3. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Jövőre leszek nyolcadikos.
2020. máj. 3. 15:19
 2/8 anonim ***** válasza:
A Tömörkény semmi szín alatt ne. Én most végzek ott, és alig varom, hogy vége legyen. És csakis a tanárok miatt...ha nem áll mögötted valaki (nem vagy benfentes) akkor beszólogatnak, megaláznak, semmibe vesznek. És valószínűleg azok a tanárok fognak téged is tanítani, mint engem. Hát ments isten tőlük. Ode csak akkor menj ha szívatni akarod magad. Ha szeretnél részletesebb véleményt írj privátba nyugodtan.
2020. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Ságváriba jártam, igaz lehető legmesszebb a humán szaktól. Szerintem ezen három felsorolt közül az a legerősebb, talán még a Radnótinál is erősebb humánban. A közösségi élet is jobb talán egy átlagos sulinál, bár nincs összehasonlítási alapom. A legnagyobb hátrány, hogy nagyon ronda az egész épület szerintem kívül belül, szóval ha szép környezetben akarsz tanulni ne oda menj. Meg persze ott is előfordul egy-két hárpia tanár akiket jobb nem kifogni. De kérdezz nyugodtan bármi konkrétat.
2020. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves #2 és #3 válaszóloló!

#2: Csak akkor mennék a tomörkénybe ha a másik kettőbe nem vennének fel. Ez a "C terv". :D

#3: Nekem tetszik kivülről az épület.

Sok kérdésem van még a suliról kapcsolatban remélem nem baj ha privát üzenetben zargatlak. :D

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, mindkettőtöknek ment a zöld kéz!

:)

2020. máj. 6. 18:42
 5/8 anonim válasza:

Szia! Én jövőre leszek Ságváris humánon és azt még nem tudom elmondani milyen, de ezt az egész felvételi, szóbeli dolgot igen, illetve hogy nyíltnapon, stb. mit tapasztalatam, hogy miért választottam ezt a gimit.

Írj nyugodtan privibe:)

2020. máj. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp a Ságvári, ha humánról van szó!

És igaz mondjuk, hogy nem valami szép az épület... De belülről olyan, mint egy labirintus, ami azért kicsit mókás. De lehet csak szerintem

2020. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

TeamSágvári

Ahogy #3 úgy én is szerintem a legmesszebb állok a humán szaktól, de az egyik legjobb barátnőm humános és szereti. Én egyébként imádok oda járni és jó programok vannak, az egész iskola tök támogató.

A felsorolt iskolák közül kétségkívül a Ságvári a legjobb (a legerősebb is, de szerintem közösségben is)

2020. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ságvári vagy Radnóti. Én radnótis voltam, humán tagozatos, imádtam és remekül felkészített az érettségire is, de talán a Ságvári inkább humán beállítottságú.
2020. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!