Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mennyi idő volt felkész...

Nektek mennyi idő volt felkészülni a záróvizsgára?

Figyelt kérdés

1 éve abszolváltam, de abban félévben nem tettem le záróvizsgát ezért most térnék majd vissza, pontosan senki nem tudja még az egyetemen, de valamikor Június 15-20. környéken lesz az államvizsga.

Most kezdtem el tanulni a tételeket, záróvizsga tárgyakat úgy hogy mellette főállásban dolgozok már.

Nem igazán tudom beosztani az időt elég ez durván egy hónap így felkészülésre, vagy valaki fele ennyi időt nem foglalkozik vele?



2020. máj. 3. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért én már március, áprilisban elkezdtem tanulni a tételeket,legalábbis annyira, hogy kicsit tudatosítsam magamban az anyagot. De sokan úgy csinálták, hogy a felét a tantárgyaknak megcsinálták tavasszal a másik felét őszre hagyták.
2020. máj. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 splash válasza:

Szerintem elég.

Amennyi időt csak rá tudsz fordítani tanulj.

Hidd el, megéri!

2020. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!