Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol írásbeli érettségi után...

Angol írásbeli érettségi után hogyan ellenőriztétek le a válaszokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mikor megírtátok az írásbelit utána, ki hogyan ellenőrizte le gyorsan hogy kb hányast kapott?

Tudom, hogy május vége mire kijavítják a tanárok, de a válaszok már fennt lesznek a neten hamar.

Ki hogyan oldotta meg?

Valaki felírta valahova még a válaszokat és otthon megnézte?

Vagy hogy?

Köszönöm a válaszokat.



2020. máj. 3. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én felírtam a válaszaimat egy zsepire, aztán megnéztem otthon.
2020. máj. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megjegyeztem fejből. Nagyjábók emlékeztem rá
2020. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezetből. Ha felírod valahova, ki is zárhatnak a vizsgáról, mert csak azokon a lapokon lehet dolgozni, amiket ott adnak, és azokat be is kell adni a végén. Minden más puskának minősül.
2020. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd fel a válaszaidat másik lapra, mert lehet, hogy bajba kerülsz miatta, meg amúgy is csak az értékes időd megy vele. Én például meg se néztem egyik érettségimnek se a javítókulcsát, mert csak aggódtam volna miatta feleslegesen. Hiába próbálod meg számolgatni, úgysem annyira fog kijönni a pontod, ahogy a tanár kijavítja. De ha téged ez nyugtat meg, akkor utána délután megnézheted a javítókulcsot és emlékezetből körülbelülre összehasonlíthatod a válaszaiddal.
2020. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!